Ενημερωτική συνάντηση στο Κέντρο Κοινότητας Μυτιλήνης από το Παράρτημα του ΚΕΜ του Δήμου Μυτιλήνης.
Ενημερωτική συνάντηση στο Κέντρο Κοινότητας Μυτιλήνης από το Παράρτημα του Κέντρου Ένταξης Μεταναστών του Δήμου Μυτιλήνης.
Εγγραφή στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς των Δήμων Μυτιλήνης και Δυτικής Λέσβου
Ενημερωτική συνάντηση στο Κέντρο Κοινότητας Μυτιλήνης από το Παράρτημα του Κέντρου Ένταξης Μεταναστών του Δήμου Μυτιλήνης.
Δράση για τα παιδιά του Χαμόγελου του Παιδιού από το σπίτι της Κέρκυρας από το Γραφείο «Φροντίδας Παιδιού & Οικογένειας» του Συνδέσμου μας, τη Δευτέρα 1η Ιουλίου 2024.
Το Μουσείο Προσφυγικής Μνήμης «1922», που βρίσκεται στην Σκάλα Λουτρών επισκέφτηκαν παιδιά του «Χαμόγελου του Παιδιού», συνοδεία του προέδρου του Χαμόγελου κ. Γιαννόπουλου, καθώς και του προέδρου του Συνδέσμου «Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης Δήμων Μυτιλήνης & Δυτικής Λέσβου», Νίκου Σπανού.